Konfigurator regałów

ROBS GROUP LOGISTIC S.A. powstała w 2016 roku. Bazując na wieloletnim doświadczeniu ludzi, pracujących na stanowiskach kierowniczych i pracowniczych w branży usługowej związanej z zabudową regałami wysokiego składowania obiektów magazynowych, powstała silnie działająca i sprawnie rozwijająca się firma, obejmująca swoim działaniem rynek szwedzki i polski - obecnie sięgająca na całą Europę.

W naszej pracy staramy się rozwijać nie tylko jako ekipa ale także jako firma sama w sobie. Dlatego postanowiliśmy stworzyć najlepszy na tą chwilę w całej Europie, o ile nie jeszcze szerzej, konfigurator pozwalający naszym klientom na samodzielne projektowanie regałów oraz planowanie ich na powierzchni magazynowej. Nie ma drugiego tak zaawansowanego konfiguratora, dlatego cieszymy się, że to my możemy się takowym pochwalić. 

Narzędzie jakim jest konfigurator regałów pozwala w łatwy sposób przygotować zapytanie, ofertę lub stworzyć zamówienie nie tylko naszym klientom ale także nam - ułatwiając pracę obu stronom. Przy tym jest bardzo łatwy w obsłudze.

Działanie konfiguratora jest bardzo proste i intuicyjne - krok po kroku możemy stworzyć własne zamówienie, przygotować zapytanie ofertowe lub samą ofertę.
Wystarczy tylko:

  • wejść na stronę https://konfigurator.robs-group.pl/
  • wybrać zakładkę “kreator regałów”
  • z dostępnych opcji menu kreatora wybrać rodzaj i ustawić parametry swojego regału
  • stworzyć jeden lub kilka rodzajów regałów - w zależności od potrzeb
  • każdy regał można edytować lub wejść w jego opcje zaawansowane (etykieta nad regałem)
  • po stworzeniu wymaganego zaplecza regałów klikamy w guzik “dalej”
  • rysujemy swój magazyn (garaż, zaplecze sklepowe - powierzchnię)
  • umiejscawiamy na niej regały w sposób, jaki jest dla nas najbardziej odpowiedni
  • zapisujemy magazyn, który od tej pory widnieje na naszej liście magazynów

W kreatorze widać ikonki mówiące nam o tym, ile, na zaprojektowanym regale/regałach, posiadamy miejsc w zależności od wybranego rodzaju półek.

Kreator oblicza nam na bieżąco cenę zestawu/zestawów jakie tworzymy - dzięki temu możemy na końcu złożyć zamówienie jak w zwykłym sklepie.
Można stworzyć regał do warsztatu czy garażu, kilka regałów do salonu czy sklepu kończąc na zaprojektowaniu całej powierzchnie dużego magazynu.

Kreator umożliwia widok 2D oraz 3D.

Nasi specjaliści chętnie pomogą w planowaniu, projektowaniu i realizacji Państwa założeń. Kreator regałów natomiast stanowi niesamowicie przydatne narzędzie do projektowania regałów wysokiego składowania, regałów na opony i innych.
Sprawdź, jak Tobie przydane okaże się nasze narzędzie, a jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania - jesteśmy do Twojej dyspozycji - skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do współpracy.